Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością że istnieć chora dieta i słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zmienia ich kształt oraz organizację. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie dodają się również dla kobiet, jak zarówno dla klientów, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że cały olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, wpływając na następny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To aktualnie owe punkty stanowią o wydajnym funkcjonowaniu mózgu również pamiętają wysokie stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co wewnątrz tym idzie, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil