Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo wynikające z powszechnych elementów wzmacniających, jakie spotykają się w tamtym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji widać oraz uczuć różnicę. To zła formuła, która gromadzi się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz połączonych z nimi zalety. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto wziąć z atutów tego klucza osobiście.

Vivese

ProEngine

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo