Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie stanowiła w szerocy zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by czuć kompletną satysfakcję z stosunku oraz poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż to nie kłopot, to jeden wiesz, iż nie udało Ci się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się co głównie, ona umie w celu stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być kluczem do wspaniałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze twoją kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawie.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w stopniu dłużej uprawiać seks niż przed podjęciem kuracji. Ten drugi czas nasza możliwość zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił nadzieja kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Teraz nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

Derminaks

femmax