African Mango 900 – Jeśli pragniesz pozbyć się nadmiernych kilogramów wypróbuj niezawodny specyfik African Mango 900!

African MANGO to oczywisty suplement diety prosty w istoty tabletek. Wynik ten zarządzany jest dla kobiet odpowiedzialnych, które zmagają się z otyłością i czekają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do wykorzystywania tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Ważnym składnikiem materiału jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał pozycja w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, chorujących na planu udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest wydajnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną funkcję w ciągu odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji artykułu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i kontrolę wagi. Składnik ten i oddziałuje pozytywnie na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natury.

Skład:

W magazynie suplementu diety African MANGO wybierają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną zawartością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do otrzymania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najciekawszego efektu należy przyjmować kapsułki w trakcie lub wręcz po posiłku.

Zawartość punktów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (stanowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie wchodzić koniecznej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango900

bioveliss tabs

Breast-Fast