Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, iż mężczyźni, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby otrzymać widoczną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Wyśpij się

Po seksie twój penis jest z reguły wyczerpany. Musi zregenerować siły. Wobec tego bardzo ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój członek jest erekcja zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest bardzo istotny.