Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na dotykaniu określonych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na nerwy znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Akupresurę warto zacząć od lekkich muśnięć i po chwili regulować siłę nacisku. Każdą piętę trzeba pobudzać przez około 5 minut.
Panie bardziej reagują na pobudzanie punktów rozmieszczonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych punktów jest świetnym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą w ten sposób penisa. Dzięki codziennym masażom pożycie seksualne viagraokaże się być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, jakie miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra