Moda weselna: wesele w plenerze !

Wesele w plenerze rządzi się nieznacznie odmiennymi zasadami w porównaniu do uroczystości bardziej eleganckiej . Mniej dystyngowany styl przenosi się także na formę stroju, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na trochę luźniejszą stylizację.
Podstawą zestawu bywa przepiękna sukienka z kwiecistym rysunkiem. Posiada stonowany, zaokrąglony dekolt także rękawy ¾. Sukienki przemyślana długość sprawi, że nogi są ładnie zaprezentowane, a przez wysokie, ecry sandały na koturnie będą wizualnie dłuższe. Obuwie zagwarantuje komfort w trakcie przechadzania się po zieleni czy pagórkowatych powierzchniach.
W razie zimna czy gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na galę w plenerze może być uzupełniona przez krótką , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model idealnie zestawiony jest z sukienką. Do ręki polecamy małą kopertówkę pasującą odcieniem do odcieni bucików. Ma ładny, kolorowy łańcuszek przy zapięciu, który świetnie komponuje się z kwiatowym nadrukiem na sukience. Stylizacja na ślub w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych akcentów. Do kompletu sugerujemy wymyślną bransoletkę ze złota, a do tego kolczyki zdobione topazami. Komplet idealnie ze sobą gra, stanowiąc doskonałe zestawienie.
tekst pobrany ze strony e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html